//

Open Mierlose Kampioenschappen 2025

[wrapped_featured_image]

MIERLO – Op zondag 25 mei vonden de jaarlijkse Open Mierlose Kampioenschappen plaats bij MTTV ’72. De deelnemers hebben veel wedstrijden kunnen tafeltennissen.

Op zondagochtend om half 10 was het al een enorme drukte in sporthal de Weijer. De deelnemers van de Open Mierlose Kampioenschappen konden vanaf half 10 inspelen en om 10u startte het toernooi. Er werd gespeeld in 2 categorieën; de A-categorie voor de beste spelers en de B-categorie voor de overige spelers. Iedere categorie bestond uit 2 poules met minimaal 6 spelers.

De hele dag waren er mooie wedstrijden te zien en er heerste een gezellige sfeer. Er kwamen diverse supporters om alle deelnemers aan te moedigen. Tussendoor kon er in sportcafé de Weijer ook wat gegeten of gedronken worden.

In de B-categorie was de eerste halve finale tussen Henry Essing (MTTV ’72) en Lucien Tibbe, waar Lucien de winnaar werd. De andere halve finale was tussen Radu Meulendijks (MTTV ’72) en Rianne Sleegers (MTTV ’72). Deze wist Radu te winnen. Henry mocht dus tegen Rianne spelen om de 3e plaats. Rianne wist deze wedstrijd in drie sets te winnen en 3e te worden. De finale tussen Radu en Lucien werd gewonnen door Lucien.

In de A-categorie ging de ene halve finale tussen Bjorn van Horrik (TTV Bergeijk) en Daan Jacobs (MTTV ’72) en de andere tussen de belg Jhon Custers en Jelle Foster, jeugdlid van TTV Veldhoven. Bjorn en Jelle wonnen de halve finales. Daan won de wedstrijd tegen Jhon voor de derde plaats. De 15-jarige Jelle wist zich knap naar de finale te spelen. In de finale ging het gelijk op en was een vijfde set nodig om de beslissing te geven. Jelle bleef rustig en won de vijfde set en daarmee ook de eerste prijs in de A-poule.

In de kantine werden de bekers uitgereikt aan de winnaars en werd er nog gezellig na gekletst en terug gekeken op een geslaagd toernooi.

 Categorie ACategorie B
1Jelle FosterLucien Tibbe
2Bjorn van HorrikRadu Meulendijks
3Daan JacobsRianne Sleegers